Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wieluńsko - Sieradzka

For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Lista ocenionych lokalnych strategii rozwoju

W dniu 26 kwietnia 2016 roku Komisja ds. Wyboru Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność uchwaliła listę ocenionych lokalnych strategii rozwoju, które zostały zgłoszone w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Łódzkiego w dniach od 1 grudnia do 30 grudnia 2015 roku.                                                                                                                                                                                                        Tym bardziej cieszymy się, iż nasza strategia uzyskała 201 punktów na 247 i znalazła się w czołówce pozytywnie ocenionych dokumentów. Strategia tworzona była przez Zarząd i pracowników biura, bez pomocy firmy eksperckiej. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomagali przy jej pisaniu. Poniżej LISTA WYBRANYCH LSR W RAMACH PROW 2014-2020:

 

Drukuj

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.
Instytucja zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.